Paskolos be užstato

Kredito skaičiuoklėje pasirinkite sumą ir spauskite „Registruotis“.

Užsiregistruoti reikės tik vieną kartą.

Perveskite 0,01 EUR pavedimą iš savo banko sąskaitos į Aujama-Credit sąskaitą ir Jūsų tapatybė bus patvirtinta per 15 min (laikotarpis gali būti ilgesnis ir priklauso nuo Jūsų banko).

Patvirtinus Jūsų tapatybę, mes žinosime Jūsų banko sąskaitą į kurią Jums galėsime pervesti paskolą. Daugiau informacijos, kaip užregistruoti savo banko sąskaitą ir patvirtinti tapatybę, pamatysite užpildę registracijos formą.

Gavę Jūsų tapatybės patvirtinimą, per keletą minučių mes priimsime sprendimą dėl kredito išdavimo ir pranešime apie tai SMS žinute. Teigiamo atsakymo atveju Jums nedelsiant pervesime kredito pinigus. Tai, kaip greitai gausite pinigus, priklauso nuo banko, kuriame turite sąskaitą.

Gavėjo pavadinimas: Firma Aujama-Credit.

Gavėjo kodas: 302653800.

Mokėjimo paskirtis: „Sutinku su Aujama-Credit taisyklėmis, kurių MD5 kodas yra …”

(Savo MD5 kodą, kurį sudaro 32 simboliai, pamatysite užpildę registracijos formą, taip pat jį gausite registracijos metu nurodytu el. pašto adresu).

Pavedime BŪTINAI turi matytis Jūsų asmens kodas, todėl, jei Jūsų banke yra tokia galimybė, būtinai pažymėkite, kad Jūsų asmens kodas būtų siunčiamas/rodomas gavėjui.

PASKOLA BE UŽSTATO nuo 100 iki 5000 Eur. Terminas nuo 2 iki 21 mėn. Maksimali MPN 74,94 %.


Kreditas SMSu

Norint gauti greitą kreditą SMS žinute, Jums reikia:

1. Būti užsiregistravusiam internetu. Tai yra - turėti savo E-paštą bei slaptažodį.

2. Įsijungti skolinimosi SMS žinute funkciją prisijungus prie Kredito gavėjo zonos (SMS nustatymai).

3. Užpildyti mokumo deklaraciją, kuria vadovaujantis bus vertinamas Jūsų mokumas, skolinantis SMS-u.

4. Išsiųsti kredito paraišką SMS žinute, į mob. tel. Nr. +370 612 75777. SMS žinutėje nurodykite raktinį žodį "PRASAU", savo E-paštą, pasirinktą kredito dydį (skaičiais) ir terminą mėnesiais (skaičiais). Visi duomenys turi būti atskirti tarpais.

Pvz.: norite gauti 500 EUR dydžio kreditą 3 mėn. terminui;

Siunčiate SMS žinutę: PRASAU (tarpas) E-PAŠTAS (tarpas) 500 (tarpas) 3men.

5. Patvirtinti kredito paraišką. Jums pateikus paraišką, SMS žinute atsiųsime kodą, kredito paraiškai patvirtinti. Per 1 valandą nuo kredito paraiškos kodo gavimo, išsiųskite SMS žinutę į mob. tel. Nr. +370 612 75777, SMS tekstas:

TVIRTINU (tarpas) GAUTAS KREDITO PARAIŠKOS KODAS


Kredito paraišką turite pateikti tik iš to mobilaus telefono numerio, kurį nurodėte www.aujama-credit.lt sistemoje. Kitu atveju kredito paraiška nebus priimta.

Jūsų siunčiamos SMS žinutės apmokestinamos pagal Jūsų GSM paslaugų teikėjo tarifus.