Kreditai internetu | AUJAMA-CREDIT

Gauti paskolą

 

Kreditai internetu – pats paprasčiausias ir bene greičiausias būdas pasiskolinti! Registruokis aujama-credit.lt svetainėje ir džiaukis puikiomis kredito grąžinimo sąlygomis. Kreditu susidomėjote pirmą kartą ir nežinote nuo ko pradėti? Sekite mūsų patarimus:

  • Pirmiausia, kreditai internetu gaunami tik užsiregistravus, todėl pagrindiniame svetainės puslapyje reikia paspausti registravimosi mygtuką ir užpildyti visus būtinus laukelius. Registracijos metu reikės atlikti 0.01 EUR pavedimą į Aujama-Credit sąskaitą tam, kad Jūsų tapatybė būtų patvirtinta (vėliau į šią sąskaitą bus pervedamas kreditas).
  • Užpildykite informaciją, kuri nurodo kokia suma Jums yra reikalinga. Kokia didžiausia suma gali būti Jums suteikiama priklauso nuo gaunamų pajamų, turimų skolų, mokumo istorijos ir pan. Atliekant šią procedūrą darbo valandomis galima sulaukti itin greito patvirtinimo. Sprendimas dėl paskolos suteikimo atsiunčiamas SMS žinute. Jei sprendimas teigiamas – pinigai netrukus pervedami į Jūsų sąskaitą.

Vos kelios minutės ir galėsite džiaugtis papildomais pinigais savo poreikių išpildymui!