Kreditai geriausiomis sąlygomis | AUJAMA CREDIT

Gauti paskolą

Prireikė papildomai pinigų? Jeigu nesinori skolintis iš artimųjų ir užkrauti savo finansinę naštą. Gaukite kreditą geriausiomis sąlygomis ir išspręskite savo finansines problemas. Aujama-Credit bendrovė suteiks kreditą itin geromis sąlygomis ir užtikrins finansinių procedūrų paprastumą. Mes visuomet stengiamės esamiems ir naujiems klientams pateikti tik geriausius pasiūlymus!

Kokie kriterijai įtakoja geriausią kredito pasiūlymą?
  • Kredito istorija. Prastesnis kredito reitingas gali sąlygoti prastesnį kreditavimo pasiūlymą.
  • Gaunamos pajamos. Kuo stabilesnės ir didesnės gaunamos pajamos, tuo mažesnę riziką prisiima kreditorius ir tuo pačiu gali pasiūlyti geresnes kredito sąlygas.
  • Turimi finansiniai įsipareigojimai. Jeigu neturite kitų kreditų ar įsipareigojimų, tuomet Jums bus suteikiamos geresnės kreditavimo sąlygos. Tačiau jeigu turite skolų, tokiu atveju didesnę nemokumo riziką gali sukelti naujas kreditas. O jeigu įmokų dydis peržengia tam tikras ribas, kreditas apskritai gali būti nesuteikiamas.

Šie pagrindiniai faktoriai įtakoja kreditavimo sąlygas visiems. Aujama-Credit komanda išklauso savo klientus, todėl visuomet stengiasi pateikti geriausią sprendimą. Išnaudokite greito kredito privalumus: greitį ir patogumą!

Susisiekite su mūsų komanda telefonu 8-698-20630 arba el. paštu info@aujama.lt, o mes pasistengsime atsakyti į visus jums rūpimus klausimus.