ILGALAIKIAI KREDITAI I AUJAMA-CREDIT

Gauti paskolą

Ilgalaikiai kreditai Jums gali padėti tokiais atvejais, kai planuojate didesnės vertės pirkinius ar reikalinga didesnė paskola. Aujama-credit komanda tokiu atveju pasirūpins visais iškilusiais klausimais. Ilgalaikių kreditų privalumas žemesnė palūkanų norma ir mažesnės mėnesinės įmokos, tokiu atveju kreditas išskirstomas per vienerius ar dvejus metus. 

Į ką verta atsižvelgti planuojant ilgalaikį kreditą?
  • Jūsų kredito istoriją ir stabilias pajamas;
  • Kokių finansinių įsipareigojimų šiuo metu turite.
Mūsų tikslas sudaryti palankesnes sąlygas, kad ilgalaikis kreditas būtų suteikiamas kuo paprasčiau ir lengviau. Dėl ilgalaikio kredito galite kreiptis telefonu 8-698-20630 arba užpildyti registracijos formą internetu.

Taip pat galite pasinaudoti mūsų paskolos skaičiuokle ir sužinoti preliminarų pasiūlymą, numatomas mėnesines įmokas. Turėkite omeny, kad skaičiuoklė yra preliminari, taigi Jums pasiūlytas individualus pasiūlymas gali skirtis nuo siūlomo varianto.

Kreipkitės ir mes atsakysime greitai, esame lankstūs ir siekiame suteikti aukščiausios kokybės paslaugas! Į kiekvieną klientą žiūrime žmoniškai ir atsižvelgiame į jo situaciją. Aujama-credit – greita, saugu ir paprasta.