Greiti vartojimo kreditai | AUJAMA CREDIT

Gauti paskolą

Galbūt prireikė naujo kompiuterio, dviračio, atnaujintį buitį ar suremontuotį automobilį? Patogus būdas greitai įgyvendinti savo planus - greiti vartojimo kreditai. Savo nauju pirkiniu galėsite džiaugtis iš karto, o mokėsite už jį mažomis dalimis pagal pasirinktą įmokų grafiką. Nepraleiskite progos pasiskolinti pigiau Aujama – Credit bendrovėje.

Domina greitas vartojimo kreditas, tačiau nenorite kelti kojos iš namų. Turime puikią išeitį – greitas kreditas internetu pasiekiamas lengvai, užpildžius paraišką kelių mygtukų paspaudimu. Tai palankiausias sprendimas tiems, kurie teikia pirmenybę efektyviems ir laiką taupantiems paslaugų tiekėjams. Kad pasiskolintumėte, nereikės nei įkeisti turto, nei kitam asmeniui laiduoti už Jus.

Užpildžius ir pateikus paraišką greitas vartojimo kreditas gali būti suteiktas Aujama-Credit visą parą visoje Lietuvoje. Prisijungę prie savo paskyros, galėsite matyti kiek Jums šį mėnesį reikia sumokėti, mokėjimo grafiką ir kiek dar liko nesumokėtos sumos bei palūkanų. Viskas sukurta Jūsų patogumui! Gaukite pinigus į sąskaitą ta pačią dieną.

Kyla klausimas kokią sumą galite pasiskolinti? Tai priklausys nuo šių kriterijų:
  • Jūsų gaunamų oficialių pajamų.
  • Darbo laikotarpio paskutinėje darbovietėje.
  • Ir kiek turi kitų finansinių įsipareigojimų.

Taip pat, svarbu žinoti, kad greitieji vartojimo kreditai teikiami tik pilnamečiams (18–75 metų amžiaus) Lietuvos piliečiams ir asmenims turintiems leidimą nuolat gyventi Lietuvoje.

Turite papildomų klausimų? Susisiekite su mūsų komanda telefonu 8-698-20630 arba el. paštu info@aujama.lt, o mes pasistengsime atsakyti į visus jums rūpimus klausimus.