AUTOMOBILIŲ PASKOLOS I AUJAMA-CREDIT

Gauti paskolą

Sugedo senas automobilis, o remonto kaštai neproporcingai dideli? Svarstote įsigyti naują automobilį, tačiau neturite pakankamai lėšų? Pasinaudokite Aujama-credit paskola automobiliui ypač palankiomis sąlygomis. Paskola automobiliui, tai puikus būdas pasiskolinti pinigų greitai ir patikimai, be gausybės formalumų ir galvos skausmo. 

Kaip vyksta paskolos procesas?
  • Patvirtinkite savo tapatybę;
  • Užpildykite paskolos paraišką internetu;
  • Mes pervesime pinigus į nurodytą banko sąskaitą.
Patogiausias ir greičiausias būdas internetu pateikti paraišką dėl automobilio paskolos. Įvertinę Jūsų pateiktą paraišką, paruošime asmeninį paskolos pasiūlymą per keletą minučių. Patvirtinus Jūsų kreditavimą, pervesime pinigus į nurodytą banko sąskaitą. Taip pat jeigu Jums reikalinga konsultacija, visuomet galite skambinti mums telefonu 8-698-20630.
Kuo skiriasi automobilio paskola nuo lizingo?

Įsigyjant automobilį lizingu dažniausiai reikia įkeisti automobilį bankui, turėti pradinį įnašą, bei apdrausti kasko draudimu. O perkant automobilį su paskola, pradinis įnašas nereikalingas, taip pat galite pasiskolinti papildomai kitoms išlaidoms (draudimui, padangoms, remontui). Nėra būtina automobilį apdrausti kasko draudimu, galite pasirinkti draudimą savo nuožiūra.

Važinėkite su tokiu automobiliu, kurio norite!